Branding dla nowej serii kosmetyków Vis Plantis&Loton Cosmetics

Lotna dla VisPlantis by Loton

Vis Plantis to polska marka kosmetyków założona przez Elfa Pharm. Już od wielu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. W ramach współpracy z Loton Cosmetics, marka stworzyła 4 nowe linie kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów. W ramach zlecenia, stworzyliśmy kreatywne koncepcje na branding dla wszystkich opakowań, tworząc łącznie aż 20 etykiet.


Lotna dla VisPlantis by Loton

Naszym celem było jak najlepsze wyeksponowanie charakterystyki produktów. Tym samym postawiliśmy na wyraźne i wpadające w oko zdjęcia składników, które były wykorzystane w 4 seriach produktowych do włosów:

  • przetłuszczających z algami
  • suchych i matowych z jedwabiem
  • cienkich i osłabionych z olejem arganowym
  • zniszczonych i łamliwych z kreatyną


Aby jak najlepiej przedstawić zastosowanie produktów, wykorzystaliśmy także kolorystyczne aple, na których umieściliśmy kluczowe informacje, stosując wyraźną typografię. Zwiększona czytelność i jasny układ pozwalają konsumentowi na szybkie zidentyfikowanie produktów i wybranie tych właściwych do jego potrzeb. Całość została uzupełniona o elementy uszlachetniające – m.in. metalizę odbijającą światło, dając interesujący i przyciągający spojrzenia efekt na półkach sklepowych.Lotna dla VisPlantis by Loton
Lotna dla VisPlantis by Loton
Lotna dla VisPlantis by Loton

Lotna dla VisPlantis by Loton

Zespół:

Kreacja graficzna: Aleksandra Luboch
Nadzór kreatywny: Sylwia Dudzińska


Spodobał Ci się ten projekt?

Pogadajmy! Umów się na krótką konsultację. Kliknij na poniższy przycisk lub napisz bezpośrednio na: lotna@lotna.eu

Skontaktuj się

Share: