Branding Gift of Nature by Vis Plantis


Gift of Nature by Vis Plantis to seria naturalnych, w 100% wegańskich kosmetyków, które odpowiadają na potrzeby nowoczesnych kobiet, chcących skutecznych i sprawdzonych produktów. Kosmetyki z serii GoN znane są ze stawiania na oryginalne zapachy, naturalny skład i ciekawy, przyciągający spojrzenia design.

W ramach współpracy z marką, stworzyliśmy obrandowanie dla nowego produktu jakim jest wegański, naturalny dezodorant w kremie. W projekcie kierowaliśmy się dwiema, głównymi wytycznymi – pokazać naturalny charakter produktu, a także dopasować go wizualnie do głównej grupy docelowej.

Tym samym branding opiera się na nasyconej barwami, doskonale widocznej i przyciągającej wzrok kreacji. Jej głównym elementem i pierwszoplanową postacią jest kobieta w medytującej pozycji – to podkreślenie charakteru mindfulness ściśle powiązanego z target grupą oraz związanych z nim aspektów, takich jak harmonia, zgoda z otaczającą naturą, a także wewnętrzny spokój i subtelność. Postać ma delikatnie podniesione ramiona, dzięki czemu wizerunek kontekstowo dopasowany jest do zastosowania kosmetyku, zachowując wciąż estetyczne i przyjazne dla oka aspekty graficzne.

Ważną rolę odgrywają również owoce rozłożone wokół postaci, pokazując linię zapachową – owoce leśne. Całość utrzymana została w naturalnej kolorystyce i stylistyce, dodatkowo podkreślając główne walory produktu, a także ukazując go w instagramowym looku, który swoją wizualną ekspresją przełamuje mroźne pory roku jak i idealnie wpasowuje się w gorące, letnie miesiące.
Lotna dla Gift of Nature


Lotna dla Gift of NatureZespół:
Kreacja graficzna: Katarzyna Łoboda-Karki
Nadzór kreatywny: Anita Kamila Sochacka

Spodobał Ci się ten projekt?

Pogadajmy! Umów się na krótką konsultację. Kliknij na poniższy przycisk lub napisz bezpośrednio na: lotna@lotna.eu

Skontaktuj się

Share: