Obsługa Social Media dla SPAR Polska

Czy dressing do potraw potrafi rozbawić? Czy historia ananasa może być ciekawa? Da się w ogóle połączyć włoszczyznę z RTM-em i tym samym „uśmiechnąć internety”?  

Na wszystkie pytania już trzeci rok odpowiadamy bez wahania TAK. A pewność siebie + odpowiednia strategiczna praca = prowadzona z humorem i kreatywnością komunikacja socialowa dla marki SPAR – jednej z największych sieci spożywczych w Polsce.

W praktyce wygląda to tak:


Produkty dostępne w sklepach marki wprawiamy także w ruch. Pojedynczo i zbiorczo, prezentując regularnie ofertę promocyjną SPAR.Dzielnie moderujemy każdego dnia tak, aby żadna wiadomość czy komentarz nie pozostały bez odpowiedzi.

Ale nasza komunikacja to nie tylko produkty! To także kilka serii, w których dzieliliśmy się z użytkownikami poradami domowymi i kulinarnymi, historiami o jedzeniu oraz przepisami!

Lubimy też konkursy, w których z przyjemnością rozdajemy nagrody!
Odpowiadamy również za reklamy kierowane do userów na Facebooku i Instagramie. Wszystko po to, aby jak najwięcej osób w internetach zobaczyło ofertę nie z tej ziemi! A jak się prezentują efekty po roku działalności?Przez ostatni rok udowodniliśmy, że możemy tworzyć spójną i długotrwałą komunikację marketingową, która będzie docierać do zróżnicowanych grup docelowych. A wszystko to w otoczce kreatywności, humoru i zaangażowania.

Da się? W Lotnej zawsze się da!

Copywriting oraz nadzór kreatywny i strategiczny: Piotr Mateńko
Kreacja graficzna: Urszula Małyszko, Michał Wyszyński, Aleksandra Luboch

Spodobał Ci się ten projekt?

Pogadajmy! Umów się na krótką konsultację. Kliknij na poniższy przycisk lub napisz bezpośrednio na: lotna@lotna.eu

Skontaktuj się

Share: