Agencją kreatywno-brandingową. Zajmujemy się obsługą kreatywną marek.

Założycielami agencji są Anita Kamila Sochacka i Piotr Flis, którzy po latach pracy w branży postanowili stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie zarówno pracownicy, jak i klienci będą czuli się dobrze. Miejsce pasji w którym każdy pozostanie indywidualnością z przestrzenią do wyrażenia siebie, pomysłów i własnej wizji świata. Miejsce, w którym spotkają się kreatywność i fachowość z oczekiwaniami i celami marketingowymi.

Tak w 2010 roku powstała Lotna, zespół świetnych ludzi, ekspertów, indywidualności, otwartych i lotnych umysłów, którzy w przestrzeni wypełnionej serdecznością i wspólną pasją tworzą relacje i realizacje.

Każdy brief to dla nas proces odkrywania, który bierzemy w swoje ręce z pasją. Świadomie i uważnie śledzimy otaczający nas świat. Dostrzegamy potrzeby człowieka i ewolucję rynku. Rozpoznajemy i zatrzymujemy emocje, które przekształcamy w działania. Wrażliwość łączymy z doświadczeniem i profesjonalizmem. Tworzymy idee, które zmieniamy w efektywne realizacje. Łączymy sztukę, design i marketing.

Działamy online i offline. Komercyjnie i artystycznie. Globalnie i lokalnie. 

Wierzymy, że nasza pasja i doświadczenie mogą Cię wspomóc i razem stworzymy coś dobrego. Zależy nam abyś poczuł się u nas w jak w gronie dobrych znajomych, bo w takich warunkach powstają najlepsze rzeczy.

Skorzystaj z naszej otwartości i wiedzy.

Kreacja

Design

Realizacja